Stellar OST to PST Converter icon

Stellar OST to PST Converter

5.0

Outlook PST dosyalarını OST formatına dönüştürün

rate
0

1.3k

0

Rate this App

Stellar OST to PST Converter herhangi bir OST veri dosyasını eş değeri PST formatına dönüştürmek için basit bir araçtır. Bu tarz bir dönüştürme çok önemli görünmeyebilir ancak uyumluluk sorunlarını çözebilir.

PST dosyaları, başlangıçta Exchange hesaplarını da içeren Outlook klasörlerinin ve ikincil nesnelerinin yedek kopyalarını oluşturmak için tasarlanmıştır. Diğer taraftan, bir Exchange hesabı mevcutsa ve çevrim dışı ya da daha önceden belirlenmiş bir RSS besleme ile çalışmanız gerekiyorsa, OST dosyaları kullanılır. Bu ikinci format özellikle Outlook Connector ile ayarlanmış hesaplar için faydalıdır.

Stellar Phoenix OST to PST Converter özellikle veri tabanlarını taramak ve bozulmuş dosyaları düzeltmek için işlevseldir. Herhangi bir kurtarılmış mesajı ya da veriyi önizleyebilirsiniz, bireysel e-postaları seçebilir ya da EML ve MSG dosyaları olarak bilgisayarınız üzerine kaydedebilirsiniz.

Uygulama sıralı kayıtları silmek için bir seçeneği de içerir, bu da size bilgisayarınız evde başka kişiler tarafından kullanılıyor olsa bile veriyi gizli tutmanıza yardım eder.
Kısıtlamalar

Demo versiyonu e-postaları istenilen dönüştürme formatında kaydetmenize izin vermez.

Uptodown X